APIE MOKYKLĄ » DIDŽIUOJAMĖS 2016 - 2017 M.M.

DŽIAUGIAMĖS / DIDŽIUOJAMĖS I PUSMEČIO KONKURSŲ, OLIMPIADŲ DALYVIAIS IR NUGALĖTOJAIS

 

 

Mokyklos skaitovų konkursas „ŽIEMOS PASAKA“:

I vieta:             1a kl.: Laura Markevičiūtė, Deimantė Šimkevičiūtė, Ignas Jankauskas

2a kl.: Rytis Mastebrockis, Kotryna Matvejeva

4 kl.: Judita Juravičiūtė, Marija  Isabela Sevruk

II vieta:           2a kl.: Kotryna Čenytė, Eglė Gnedevičiūtė

            4 kl.: Arijus Nakutis

III vieta:          2a kl.: Elena Radavičiūtė, Elga Žakšauskaitė

            4 kl.:  Elena Andriškevičiūtė, Skaistė Bekerytė, Smiltė Stankevičiūtė

 

XV Vilniaus ir rytų Vilnijos krašto skaitovų konkursas „ŽIEMOS PASAKA“:

I vieta: 2a kl.: Rytis Mastebrockis

            2a kl.: Miglė Domarkaitė

II vieta:           1a kl.: Deimantė Šimkevičiūtė

III vieta:          4 kl.: Maria Isabela Sevruk

 

Mokyklos konkursas “DIKTANTO MEISTRAS”:

I vieta: 4 kl.: Smiltė Stankevičiūtė

II vieta:           4 kl.: Rapolė Krupauskaitė

III vieta:          4 kl.: Judita Juravičiūtė

 

Vilniaus miesto konkursas „DIKTANTO MEISTRAS“:

Dalyviai:          3 kl.: Valentinas Baravykas

            4 kl.: Smiltė Stankevičiūtė

 

Tarptautinis edukacinis konkursas „OLYMPIS 2016 – RUDENS SESIJA“ (anglų kalba):

I laipsnio diplomas:     2a kl.: Simona Lukošiūtė       

                        2b kl.: Saulė Ščebedaitė

II laipsnio diplomas:   4 kl.: Arijus Nakutis

                        5 kl.: Arsen Salimov

III laipsnio diplomas:  2b kl.: Evita Novošinskaja

 

Tarptautinis edukacinis konkursas „OLYMPIS 2016 – RUDENS SESIJA“ (lietuvių kalba):

I laipsnio diplomas:            2a kl.: Kotryna Čenytė, Eglė Gnedevičiūtė, Simona Lukošiūtė,

Goda Matulionytė, Deimantė Urbanovičiūtė

                        2b kl.: Evita Novošinskaja, Saulė Ščebedaitė

                        3 kl.: Kristina Petrauskaitė     

                        5 kl.: Arsen Salimov

 

Tarptautinis edukacinis konkursas „OLYMPIS 2016 – RUDENS SESIJA“ (matematika):

I laipsnio diplomas ir medalis:            2a kl.: Eglė Gnedevičiūtė, Rytis Mastebrockis

I laipsnio diplomas:                 2a kl.: Goda Matulionytė

                                    3 kl.: Kristina Petrauskaitė

II laipsnio diplomas:               2a kl.: Simona Lukošiūtė, Kotryna Čenytė

                                    2b kl.: Saulė Ščebedaitė

                                    5 kl.: Arsen Salimov

 

Tarptautinis edukacinis konkursas „OLYMPIS 2016 – RUDENS SESIJA“ (informacinės technologijos):

I laipsnio diplomas ir medalis:            5 kl.: Arsen Salimov

II laipsnio diplomas:               3 kl.: Kristina Petrauskaitė

Tarptautinis edukacinis konkursas „OLYMPIS 2016 – RUDENS SESIJA“ (biologija):

I laipsnio diplomas:            2a kl.: Eglė Gnedevičiūtė, Simona Lukošiūtė, Kotryna Čenytė,

Goda Matulionytė, Simas Kaučikas

                        2b kl.: Saulė Ščebedaitė

                        3 kl.: Kristina Petrauskaitė

                        5 kl.: Arsen Salimov

 

Tarptautinis edukacinis konkursas „OLYMPIS 2016 – RUDENS SESIJA“ (istorija):

II laipsnio diplomas:   5 kl.: Arsen Salimov

 

Vilniaus miesto Policijos Komisariato organizuotas piešinių konkursas „MES UŽ SAUGŲ EISMĄ“:

I vieta: 1a kl.: Goda Gailevičiūtė

II vieta:           1b kl.: Gabrielė Juozaitytė

III vieta:          2a kl.: Deimantė Šimkevičiūtė

 

Mokyklos DAILYRAŠČIO konkursas:

I vieta:             2a kl.: Akmėja Milaševičiūtė

 

Vilniaus miesto DAILYRAŠČIO konkursas:

Dalyvė:            2a kl.: Akmėja Milaševičiūtė

 

 

 

DŽIAUGIAMĖS / DIDŽIUOJAMĖS II PUSMEČIO KONKURSŲ, OLIMPIADŲ DALYVIAIS IR NUGALĖTOJAIS

 

 

Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „IR KNYGA MANE AUGINA“:

Dalyviai:          2a kl.: Kotryna Matvejeva

            4 kl.: Arijus Nakutis (II etapo laureatas, III etapo dalyvis)

 

Vilniaus miesto 4 – tų klasių ŽINGEIDŽIŲ MOKINIŲ OLIMPIADA:

Dalyvis:           4 kl.: Vakaris Gasiūnas

 

Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių PASAULIO PAŽINIMO OLIMPIADA:

Dalyvė:            4 kl.: Monika Paugaitė

 

Mokyklos viktorina „AŠ MYLIU LIETUVĄ“ (Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti):

I vieta:          Komanda „Lietuvos patriotai 1“: 2a kl.: Simas Kaučikas, Simona Lukošiūtė, Deimantė Urbanovičiūtė

2b kl.:  Gintarė Senulytė, Mindaugas Liaubonas, Domas Baranauskas, Domantas Gromovas

II vieta:         Komanda „Mylimoji Lietuva“: 2a kl.: Vilius Bekeris, Akmėja Milaševičiūtė

2b kl.: Saulė Ščebedaitė, Miglė Domarkaitė, Monika Ivanauskaitė, Danielius Gromovas

III vieta:       Komanda „Lietuvos žvaigždė“: 2a kl.: Goda Matulionytė, Grainius Tomas Milaševičius, Džiugas Tamoševičius

2b kl.: Goda Petričenkaitė, Patrik Sevruk, Jonas Jusuf Kilic

 

Tarptautinis matematikos konkursas „PANGEA 2017“:

I etapo laureatai, II etapo dalyviai (pateko į geriausių Lietuvos matematikų dešimtuką):    

4 kl.: Ieva Janulevičiūtė, Judita Juravičiūtė, Smiltė Sabalytė, Monika Paugaitė,

Gabrielius Remeika, Titas Volodkevičius

 

Vilniaus miesto anglų kalbos konkursas „ENGLISH IS GREAT“:

III vieta:          4 kl.: Rapolė Krupauskaitė

 

Mokyklos I klasių GAMTOS MOKSLŲ OLIMPIADA:

I vieta: 1a kl.: Vėjas Samulėnas

II vieta:           1b kl.: Ignas Jankauskas

III vieta:          1a kl.: Augustė Lisauskaitė

 

Mokyklos II klasių GAMTOS MOKSLŲ OLIMPIADA:

I vieta: 2b kl.: Saulė Ščebedaitė, Miglė Domarkaitė

II vieta:           2a kl.: Simas Kaučikas

2b kl.: Domas Baranauskas, Patrik Sevruk

III vieta:          2b kl.: Evita Novošinskaja

 

Mokyklos IV klasių GAMTOS MOKSLŲ OLIMPIADA:

I vieta: 4 kl.: Ieva Janulevičiūtė, Monika Paugaitė

II vieta:           4 kl.: Titas Volodkevičius

III vieta:       4 kl.: Agota Paliulytė, Andrius Jasionis, Judita Juravičiūtė, Smiltė Stankevičiūtė, Vakaris Gasiūnas

 

6-ojo Vilniaus miesto 3-4 klasių gabiųjų mokinių konkursas „MANO MAŽASIS PASAULIS“:

Dalyvė:            4 kl.: Judita Juravičiūtė

 

Mokyklos MATEMATIKOS OLIMPIADA:

I vieta: 2a kl.: Goda Matulionytė

            4 kl.: Vakaris Gasiūnas, Gabrielius Remeika

II vieta:           2a kl.: Simona Lukošiūtė

            4 kl.: Monika Paugaitė

III vieta:          2a kl.: Akmėja Milaševičiūtė 

            4 kl.: Ieva Janulevičiūtė, Rapolė Krupauskaitė, Smiltė Sabalytė

 

Vilniaus miesto viktorina „ESU KATALIKAS“:

Dalyvės:          4 kl.: Judita Juravičiūtė, Rapolė Krupauskaitė, Monika Paugaitė, Smiltė Stankevičiūtė

 

Regioninis vaikų ir jaunimo amatų bei meno festivalis „VIEVERSĖLIS“:

Dalyviai:       2a kl: Eglė Gnedevičiūtė, Simona Lukošiūtė

2b kl.: Evita Novošinskaja

3 kl.: Goda Augustinavičiūtė, Kotryna Petrylaitė

4 kl.: Skaistė Bekerytė

5 kl.: Erika Dedelaitė, Neila Skamaročiūtė, Smiltė Žemaitytė, Lėja Gasiūnaitė,

Arsen Salimov

6 kl.: Mikolė Remeikaitė, Greta Baranauskaitė, Eliza Mackevičiūtė, Eglė Lisauskaitė, Patricija Volodkevič, Kristina Žilcova

7 kl.: Darija Timofejeva, Skaistė Janiulytė, Aura Mastebrockytė, Evelina Kudrevičiūtė,

Eva Skamaročiūtė, Andrėja Miloševskytė, Akvilė Butkevičiūtė

9 kl. Milena Beganskaitė

            10 kl.: Ilona Doveiko, Liana Valentynovič, Viktorija Kačkaitė, Emilija Kačkaitė

 

Vilniaus miesto MATEMATIKOS OLIMPIADA:

II vieta:           2a kl.: Goda Matulionytė

Dalyviai:          3 kl.: Adomas Choroch

            4 kl.: Vakaris Gasiūnas

 

 

Vilniaus 3-4 kl. mokinių matematikos turnyras MAGIS:

III vieta:          Monika Paugaitė, Vakaris Gasiūnas

Dalyviai:          Smiltė Sabalytė, Gabrielius Remeika, Titas Volodkevičius, Gilužė Jablonskytė

 

II-oji Vilniaus miesto 4 klasių mokinių DAILĖS OLIMPIADA, skirta Piliakalnių metams:

III vieta:          Gilužė Jablonskytė

 

Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA:

Dalyvė:            4 kl.: Ieva Janulevičiūtė

 

Tarptautinis edukacinis konkursas „OLYMPIS 2016 – PAVASARIO SESIJA“ (anglų kalba):

I laipsnio diplomas ir medalis:            2a kl.: Simona Lukošiūtė, Goda Matulionytė

I laipsnio diplomas:                 2b kl.: Evita Novošinskaja, Saulė Ščebedaitė

                                    2a kl.: Eglė Gnedevičiūtė

                                    4 kl.: Skaistė Bekerytė

II laipsnio diplomas:               4 kl.: Ieva Janulevičiūtė, Monika Paugaitė, Arijus Nakutis

                                    10 kl.: Nida Gabrielė Rainytė

Dalyvė:                                    3 kl.: Adria Šapolė                 

 

Tarptautinis edukacinis konkursas „OLYMPIS 2016 – PAVASARIO SESIJA“ (lietuvių kalba):

I laipsnio diplomas ir medalis:            2a kl.: Eglė Gnedevičiūtė

                                                2b kl.: Evita Novošinskaja

I laipsnio diplomas:                 2a kl.: Goda Matulionytė, Simas Kaučikas, Simona Lukošiūtė

                                    2b kl.: Saulė Ščebedaitė

4 kl.: Skaistė Bekerytė, Judita Juravičiūtė, Maria Isabela Sevruk, Monika Paugaitė

II laipsnio diplomas:               10 kl.: Nida Gabrielė Rainytė

 

Tarptautinis edukacinis konkursas „OLYMPIS 2016 – PAVASARIO SESIJA“ (matematika):

I laipsnio diplomas ir medalis:            2b kl.: Evita Novošinskaja

I laipsnio diplomas:                                         2a kl.: Eglė Gnedevičiūtė, Goda Matulionytė, Simas Kaučikas, Simona Lukošiūtė, Joris Šidiškis

                                    2b kl.: Saulė Ščebedaitė, Domas Baranauskas

                                    4 kl.: Judita Juravičiūtė, Monika Paugaitė

II laipsnio diplomas:               10 kl.: Nida Gabrielė Rainytė

Dalyvė:                                    3 kl.: Adria Šapolė

                                   

Tarptautinis edukacinis konkursas „OLYMPIS 2016 – PAVASARIO SESIJA“ (fizika):

II laipsnio diplomas:               10 kl.: Nida Gabrielė Rainytė

 

                                   

Tarptautinis edukacinis konkursas „OLYMPIS 2016 – PAVASARIO SESIJA“ (informacinės technologijos):

II laipsnio diplomas:               4 kl.: Monika Paugaitė, Skaistė Bekerytė

Dalyvė:                                    10 kl.: Nida Gabrielė Rainytė

 

Tarptautinis edukacinis konkursas „OLYMPIS 2016 – PAVASARIO SESIJA“ (chemija):

Dalyvė:                                    10 kl.: Nida Gabrielė Rainytė

 

Tarptautinis edukacinis konkursas „OLYMPIS 2016 – PAVASARIO SESIJA“ (biologija):

I laipsnio diplomas ir medalis:            4 kl.: Skaistė Bekerytė

I laipsnio diplomas:                                         2a kl.: Eglė Gnedevičiūtė, Simas Kaučikas, Goda Matulionytė, Simona Lukošiūtė

                                    2b kl.: Evita Novošinskaja, Saulė Ščebedaitė

II laipsnio diplomas:               10 kl.: Nida Gabrielė Rainytė

                                    4 kl.: Monika Paugaitė

Dalyvė:                                    3 kl.: Adria Šapolė

 

Tarptautinis edukacinis konkursas „OLYMPIS 2016 – PAVASARIO SESIJA“ (geografija):

Dalyvė:                                    10 kl.: Nida Gabrielė Rainytė

                       

Tarptautinis edukacinis konkursas „OLYMPIS 2016 – RUDENS SESIJA“ (istorija):

Dalyvė:                                    10 kl.: Nida Gabrielė Rainytė

 

2017m. GAMTOS KENGŪROS KONKURSAS:

Oranžinės kengūros diplomas:            5 kl.: Edvinas Onaitis

Padėkos raštas:                                                2a kl.: Simona Lukošiūtė, Kotryna Matvejeva,

Elena Radavičiūtė, Goda Matulionytė, Simas Kaučikas,

Eglė Gnedevičiūtė

2b kl.: Evita Novošinskaja, Rugilė Mikulskaitė,

Miglė Domarkaitė, Saulė Ščebedaitė

4 kl.: Andrius Jasionis, Judita Juravičiūtė, Gilužė Jablonskaitė, Skaistė Bekerytė, Otonas Kancleris, Monika Paugaitė,

Arijus Nakutis, Ieva Janulevičiūtė, Elena Andriškevičiūtė, Povilas Šebeka

5 kl.: Lėja Gasiūnaitė, Sofija Junaš, Emilija Pincevičiūtė,

Neila Skamaročiūtė, Agnija Uljanovaitė, Erika Dedelaitė

6 kl.: Eliza Mackevičiūtė, Paulina Margelytė, Karolis Jablonskas, Smiltė Žemaitytė, Adomas Imbrasas, Greta Baranauskaitė,

Erika Alkevič, Audika Liaskovskytė 

 

2017m. ANGLŲ KALBOS KENGŪROS KONKURSAS:

Auksinės kengūros diplomas:                  4 kl.: Ieva Janulevičiūtė, Monika Paugaitė, Rapolė Krupauskaitė, Arijus Nakutis, Povilas Šebeka

                                                                 6 kl.: Eliza Mackevičiūtė, Paulina Margelytė

Sidabrinės kengūros diplomas:                5 kl.: Emilija Pincevičiūtė

Oranžinės kengūros diplomas:            4 kl.: Smiltė Stankevičiūtė

Padėkos raštas:                        4 kl.: Titas Volodkevičius

5 kl.: Lėja Gasiūnaitė

6 kl.: Greta Baranauskaitė, Beatričė Aškelovič

 

2017m. LIETUVIŲ KALBOS KENGŪROS KONKURSAS:

Auksinės kengūros diplomas: 4 kl.: Rapolė Krupauskaitė, Monika Paugaitė, Judita Juravičiūtė

Sidabrinės kengūros diplomas:           2a kl.: Simona Lukošiūtė

                                    4 kl.: Smiltė Stankevičiūtė

Oranžinės kengūros diplomas:            2a kl.: Kotryna Matvejeva, Goda Matulionytė

                                    4 kl.: Gilužė Jablonskaitė

Padėkos raštas:                        2a kl.: Eglė Gnedevičiūtė, Elena Radavičiūtė

2b kl.: Evita Novošinskaja, Monika Ivanauskaitė, Saulė Ščebedaitė, Miglė Domarkaitė

4 kl.: Agota Paliulytė, Ieva Janulevičiūtė, Skaistė Bekerytė, Otonas Kancleris, Jonas Bernotas, Arijus Nakutis

6 kl.: Paulina Margelytė